"PASJA RODZI PROFESJONALIZM, PROFESJONALIZM DAJE JAKOŚĆ, A JAKOŚĆ TO LUKSUS W ŻYCIU"
Jacek Walkiewicz

To, co jest  naszą pasją w życiu, zrodziło profesjonalizm. Fast Forward to grupa specjalistów w dziedzinie motoryzacji, którą łączy wspólna pasja do samochodów. Nasz zespół składa się z samych miłośników sportów samochodowych, którzy są też licencjonowanymi zawodnikami sportów motorowych. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie zarówno za kierownicą samochodów sportowych, jak również w organizowaniu imprez motoryzacyjnych. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o każdy szczegół. Nasza flota to wspaniałe samochody, z których każdy jest legendą motoryzacji. Taka kombinacja ludzi i maszyn jest gwarancją, że nasze eventy są wyjątkowe. Zamieniamy zwykły dzień w wielkie wydarzenie, które zostaje w pamięci na zawsze.

Fast Forward to przedsięwzięcie, które prowadzimy od 2005 roku. Założone przez Macieja Oleksowicza i Andrzeja Obrębowskiego, kierowcę i pilota rajdowego, którzy przez wiele lat, z sukcesami startowali w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski Europy i Świata. Obecnie od kilku lat prowadzone przez Marcina Sienkiewicza, również kierowcę rajdowego. Powstało niezobowiązująco, z pasji do motoryzacji i sportowej rywalizacji. Jesteśmy agencją składającą się z szeregu specjalistów i instruktorów, którzy przekładają swoją wiedzę i doświadczenie na organizację eventów o charakterze motoryzacyjno-sportowym.

Nasze działania to nie tylko przejażdżki super samochodami. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w motorsporcie dzielimy się z Wami naszą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Organizujemy szkolenia firmowe dla pracowników korzystających z samochodów służbowych. Pomagamy w wyborach najlepszych samochodów do Waszych firm.

Nie ma nic bardziej ekscytującego jak dzielenie się emocjami z drugim człowiekiem. Przejażdżka tak legendarnymi samochodami jak Ferrari czy Lamborghini niewątpliwie dostarcza wielu takich, niezapomnianych emocji. Specjalnie dla Was konfigurujemy tory, wybieramy najlepszych instruktorów, z których każdy ma  doświadczenie jako zawodnik w motorsporcie. Dla Was również wybieramy najbardziej ekskluzywne i ekscytujące samochody, dające najwięcej frajdy z jazdy.

Jeśli chcesz poczuć się jak wyczynowy kierowca, dowiedzieć się na czym polega pilotowanie w samochodzie rajdowym,  pragniesz zobaczyć świat przez boczną szybę driftowozu czy też przejechać się  wymarzonym autem, to jesteś na właściwej stronie.